حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

تعیین سایز انگشتر

تعیین سایز انگشتر

تعیین سایز انگشتر

با وجود اینترنت و فروشگاه های اینترنتی ، شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید انگشتری را که مورد پسند شماست از طریق فروشگاه های اینترنتی خریداری کنید ولی با توجه به اینکه سایز انگشتر را نمی دانید و تست نکرده اید دلسرد و منصرف می شوید. یا گاها هدیه ای را برای عزیزانتان سفارش می دهید در صورتی که سایز انگشتر او را نمی دانید و به مشکل بر می خورید. در این شرایط چه باید کرد؟

در این مقاله از هپ ۳۰ قصد داریم تا دو روش مرسوم در اندازه گیری انگشت را که در خرید انگشتر زنانه مورد نیاز است را بررسی کنیم.

تعیین سایز انگشتر

قبل از بررسی روش های اندازه گیری سایز انگشت ، به نکات موارد زیر توجه داشته باشید.

  • زمانی که دست های شما سرد است اقدام به اندازی گیری نکنید چرا که در این حالت فشار خون کم است و سایز انگشتر کوچکتر از اندازه اصلی نشان داده می شود.
  • سعی کنید بعد از ظهر ها اقدام به تعیین سایز انگشتر کنید
  • عمل تعیین سایز را چندین بار انجام دهید و اگر شکی در اندازه داشتید سعی کنید مقدار بزرگتر را سفارش دهید.

برای تعیین سایز انگشتر مورد نظر می توانید از دو روش که در این بخش توضیح داده می شود استفاده کنید.

تعیین سایز انگشتر

۱- استفاده از سایز دور انگشت :

شما می توانید با اندازه گیری سایز دور انگشت مورد نظر خود با استفاده از سانتی متر و یا یک نوار کاغذی یا پارچه ای و مطابقت آن با جدول زیر سایز انگشتر خود را بدست آورید

اندازه دور انگشت بر حسب میلی متر (mm)

سایز انگشتر
۴۴٫۲ ۳
۴۵٫۵ ۳½
۴۶٫۸ ۴
۴۸٫۰ ۴½
۴۹٫۳ ۵
۵۰٫۶ ۵½
۵۱٫۹ ۶
۵۳٫۱ ۶½
۵۴٫۴ ۷
۵۵٫۷ ۷½
۵۷٫۰ ۸
۵۸٫۳ ۸½
۵۹٫۵ ۹
۶۰٫۸ ۹½
۶۲٫۱ ۱۰
۶۳٫۴ ۱۰½
۶۴٫۶ ۱۱
۶۵٫۹ ۱۱½
۶۷٫۲ ۱۲
۶۸٫۵ ۱۲½
۶۹٫۷ ۱۳

برای گرفتن اندازه دور انگشت خود می توانید از سانتی متر و یا یک نوار کاغذی و یا پارچه ای استفاده کنید. بعد از اندازه گیری اندازه دور انگشت با استفاده از جدول بالا سایز انگشتر مورد نظر را مشخص کنید.

 

۲- استفاده از قطر انگشتر

سایز انگشتر

 

شما می توانید با استفاده از سانتی متر قطر یکی از انگشتر های خود را که از قبل دارید را اندازه گیری کنید و با استفاده از جدول زیر اندازه انگشتر را مشخص کنید

قطر انگشتر به میلی متر(mm) سایز انگشتر
۱۴٫۱ ۳
۱۴٫۵ ۳½
۱۴٫۹ ۴
۱۵٫۳ ۴½
۱۵٫۷ ۵
۱۶٫۱ ۵½
۱۶٫۵ ۶
۱۶٫۹ ۶½
۱۷٫۳ ۷
۱۷٫۷ ۷½
۱۸٫۱ ۸
۱۸٫۵ ۸½
۱۹٫۰ ۹
۱۹٫۴ ۹½
۱۹٫۸ ۱۰
۲۰٫۲ ۱۰½
۲۰٫۶ ۱۱
۲۱٫۰ ۱۱½
۲۱٫۴ ۱۲
۲۱٫۸ ۱۲½
۲۲٫۲ ۱۳
۲۲٫۶ ۱۳½

 

جمع بندی

در این مقاله به آمورش اندازه گیری اندازه انگشتر پرداخته شده است و به دو روش اندازه گیری سایز انگشتر اشاره شده است که می توانید با استفاده از آن و عمل به یکی از روش های گفته شده اقدام به خرید اینترنتی انگشتر کنید یا اینکه بدون اینکه دوستتان پیش شما باشد برای او انگشتر انتخاب کنید. سعی کنید زمانی که دست شما گرم است اقدام به اندازه گیری کنید تا سایز انگشت شما به حال نرمال در آمده باشد و همچنین روش های بیان شده را چند بار تکرار کنید تا کاملا سایز انگشت خود را به درستی مشخص کنید کنید. اگر در اندازه ی به دست آمده دو دل هستید حتما نیم سایز بالاتر را بگویید چرا که در این صورت به احتمال زیاد انگشتر خریداری شده با انگشت شما همخوانی خواهد داشت.

hep30market
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X